ДАІшник знімав порнографію на "Візир"

Винахідливому автоінспектору належать порнофільми "Щоденник мотоцикліста", "Автоінспекція моралі-3", "Червоний жезл" та інші.

У місті Жовни Тернопільської області співробітник ДАІ займався виготовленням і розповсюдженням порнографії.

Незвичайність ситуації в тому, що ДАІшник при цьому користувався штатним приладом для визначення швидкості транспортних засобів "Візир". Про це повідомили у Жовнінському управління ДАІ.

Співробітник ДАІ виготовляв фото і відео - останнє за допомогою хитрих маніпуляцій, перегонки даних "Візира" через спеціальні комп’ютерні програми.

Сюжети для своїх "картин" ДАІшник придумував сам, але всі вони перетиналися з його основною роботою, а дія порнографічних фільмів, із зрозумілих причин, відбувалася на дорогах.

Свою "творчість" співробітник автоінспекції продавав у вільний від роботи час на місцевому ринку. Саме там, під час чергової перевірки контрафактної продукції, його й затримали.

"На жаль, ми поки не можемо визначити, скільки дисків він (співробітник ДАІ) встиг реалізувати, - сказав начальник Жовнинського управління ДАІ Олександр Ромчук. - Проте за кількістю і ступенем різноманітності знайдених у нього удома записів можна припустити, що він займався зйомками вже близько року".

За словами Ромчука, серед знайдених правоохоронцями фільмів були, наприклад, "Щоденник мотоцикліста", "Автоінспекція моралі-3", "Червоний жезл" та інші.

Тепер режисерові у погонах, згідно зі ст. 301 Кримінального кодексу України, загрожує штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на термін до трьох років.

Читайте також:

"Бентлі" вартістю 300 тис. доларів викрадачі "забули" біля СТО

За миття машини на вулиці будуть штрафувати

Син голови КС розбив ексклюзивне Lamborghini в Ужгороді

На російському телебаченні відмовилися показувати жорстокі ролики ДАІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: