Датську журналістку звинуватили у вбивстві 12 акваріумних рибок

Під час програми, присвяченої правам споживачів, журналістка підтвердила токсичність шампуню, виливши його в акваріум.

Суд визнав датську тележурналістку винною в жорстокому поводженні з тваринами після того, як вона навмисно вилила в акваріум шампунь.

Лісбет Келстер, журналістка датського громадського каналу DR1 визнала, що вилила "дуже невелику" кількість шампуню проти лупи в акваріум, аби продемонструвати високий рівень токсичних речовин в миючому засобі. Інцидент стався в 2004 році під час програми про права споживачів.

Через три дні 12 рибок гуппі загинули, живою залишилася лише одна. Серед глядачів був і ветеринар, який висунув звинувачення: рибки безглуздо постраждали, а це карається датськими законами.

Суддя погодився з тим, що Келстер вчинила навмисну жорстокість відносно тварин і порушила закони про їхній захист. Проте він виправдав її по звинуваченню по епізоді про жорстокі експерименти над тваринами.

При цьому тележурналістка не понесе ніякого покарання, оскільки термін давності вже вийшов.

Адвокати Келстер на виправдання своєї підзахисної наводили аргументи про те, що, по-перше, риби не могли відчувати страх і страждання, по-друге, безліч риб гине, наприклад, в результаті промислового лову. Крім того, люди кидають живих омарів в окріп, однак ніхто не звинувачує рибаків або власників ресторанів.

Читайте також:

Лікар врятував дитину, просвердливши їй голову побутовим дрилем

В США вболівали за сім'ю качок, яка намагалась вижити у великому місті

Парашутист лишився живий, впавши з висоти 2 км

Білоруському пенсіонеру дозволили безкарно відлупцювати мера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: