Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Давай за Путина поднимем мы бокалы". У Мережі кепкують з патріотичного шансону російської співачки

У пісні співачка стверджує, що ті, хто сварить Путіна, не знають "ни хр*на".

Російська співачка з Тюмені Жанна Прохоріхіна записала патріотичну пісню "За Путіна", у якій називає його "найсильнішим у світі президентом" і просить випити за його здоров’я. Однак користувачі у Мережі піднімати келихи за президента Росії не хочуть і сміються з композиції.

Жанна Прохоріхіна впевнена, що без Володимира Путіна "буде хаос і в країні війна" і що завдяки критиці його діяльності "зростає могутність країни". Однак про погане жінка співати не хоче і просить не міркувати про те, "скільки і на чому літає" президент.

"Сколько знает Путин, думать мы не будем. Знать не надо, лучше будем спать. Но если нам судьбой и Богом дан Владимир Путин, то надо президента уважать", - впевнена Жанна.

У інтерв’ю російському видання Znak співачка розповіла, що вона - справжня патріотка, а писати такі пісні - її дар.

"На генетичному рівні у мене сидить глобальний патріотизм до Росії. Це 100%. Тому що я - внучка героїв Великої Вітчизняної війни. Вони дійшли до Берліна. Я - дочка справжнього офіцера російської армії, який вже пішов з життя. Я знаю, що таке армія зсередини", - розповіла вона.

Користувачі ж не сприймають патріотичну композицію серйозно і кепкують зі співачки.

Нагадаємо, після оголошення воєнного стану у 10 областях України, російська телеведуча Ольга Скабеєва у ефірі телеканалу "Росія 1" збрехала про те, що в українських магазинах "офіційно закінчилася сіль". Українці висміяли у соціальних мережах фейк пропагандистки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції