Дбайливий пес щодня рятує дівчинку, яка не може дихати сама (фото)

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дбайливий пес щодня рятує дівчинку, яка не може дихати сама (фото)

Аліда та Містер Гіббс / Фото: The Daily Mail

Дівчинка лишається живою завдяки допомозі песика, який допомогає їй щодня дихати.

Маленька дівчинка Аліда, що народилася із рідкісним захворюванням легенів, залишається живою, дякуючи найкращому другові - песику на ім'я Містер Гіббс, що носить за нею кисневі балони.

Собака пройшла спеціальний курс та супроводжує дівчинку на дитячих гірках та навіть на велосипеді, пише Українська правда із посиланням на The Daily Mail.

Хворобу дитини (Нейроендокринну дитячу гіперплазію) було діагностовано у віці 8-ми місяців. З тих пір Аліда не може жити без кисневого балону.

Нейроендокринну дитячу гіперплазію вчені виявили лише у 2005-ому році і у всьому світі зафіксовано лише 800 випадків даного захворювання.

Легені дитини вкриті додатковим шаром клітин, що ускладнюють проходження кисню до них. Таким чином, дівчинці дуже складно дихати самостійно.

Аліда дихає завдяки песику-товаришу / Фото: The Daily Mail
Обладнання із киснем було надто важким для дитини і проблемою стала навіть прогулянка у парку, адже біля Аліди мали постійно знаходитися батьки.

Про спеціально навчену собаку, батьки дівчинки дізналися із телепрограми. Допомога з'явилася у вигляді метіса Голден ретрівера та пуделя.

Сама Аліда страшенно любить собаку та каже: "Він мій найкращий пес".

За словами батька дівчинки, Містер Гіббс ще сам цуценя - грайливе та непосидюче. Та коли він носить обладнання, він "стає дуже діловий та дійсно гарно виконує свою роботу".

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація