"Де мої репліканти?". У Мережі порівнюють 2019 рік з культовим фільмом "Той, що біжить по лезу""

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

1 листопада 2019 року зображене у фільмі зовсім по-іншому, ніж сьогодення.

Фільм Рідлі Скотта "Той, що біжить по лезу" вийшов в 1982 році, але його дія починалася 1 листопада 2019 року. Вчора, 1 листопада, люди у Twitter порівнювали реальність у фільмі з реальністю за вікном.

Про що фільм?

Дія відбувається в Лос-Анджелесі майбутнього (вірніше, вже справжнього). Там завжди похмуро, йдуть кислотні дощі, а в повітрі літають автомобілі в кіберпанковому стилі.

У цій версії реальності людство навчилося робити реплікантів - штучних людей, що мають вигляд справжніх. Репліканти працюють на небезпечних виробництвах на колонізованих планетах, їх використовують в армії і на ринку сексуальних послуг. Зрозуміло, реплікантам це не подобається, але їх творці з компанії "Тайрелл" встановили ефективну систему контролю: через чотири роки життя "штучні люди" просто вмирають. Тих же, хто наважується на втечу, фізично знищують співробітники особливого підрозділу правоохоронних органів - "блейд-раннер".

У центрі сюжету - історія "блейд-раннера" Ріка Декарда (Харрісон Форд), вимушеного розшукати та знищити чотирьох втікачів.

Як люди зустріли 1 листопада 2019?

Люди все ще не навчилися створювати і вбивати реплікантів. Не колонізували планети і не зробили літаючі автомобілі мейнстрімом.

Користувачі у Twitter порівнюють майбутнє з фільму та сьогодення, виглядає це так:

 

Відео "Термінатор: Фатум", "Сирота Бруклін", "Кошмарний директор або школа №5", "Дитя погоди" – Кіносніданок

На великі екрани вийшли фантастичний бойовик "Термінатор: Фатум", драматичний фільм "Сирота Бруклін", кінокомедія "Кошмарний директор або школа №5" та японський анімаційний фантастичний фільм "Дитя погоди". Усі деталі дивись у Кіносніданку.

"Термінатор: Фатум", "Сирота Бруклін", "Кошмарний директор або школа №5", "Дитя погоди" – Кіносніданок

Залиште свій коментар

Вибір редакції