Де ночують бездомні японці?

У Японії близько 5,4 тисяч бездомних проводять ночі в інтернет-кафе. Більшість із них не мають надійної роботи, а отже і грошей на квартиру.

Інтернет-кафе (Фото: www.mccullagh.org)
Загалом у Японії налічується більше 3,2 тисяч інтернет-кафе (Фото: www.mccullagh.org)
Близько 5,4 тисяч бездомних японців по всій країні вважають за краще проводити ночі в інтернет-кафе, а не на вулиці, йдеться в оприлюдненому у вівторок звіті міністерства охорони здоров'я, праці та добробуту Японії.

Дослідження способу життя так званих "біженців у інтернет-кафе" було проведено вперше. До цієї категорії відносять бідних громадян, яким не вистачає грошей на оплату житла і які щонайменше половину ночей на тиждень проводять за екраном монітора в цілодобових інтернет-закладах.

Загалом у Японії налічується більше 3,2 тисяч інтернет-кафе і кафе, де можна коротати час за переглядом численних коміксів. Для дослідження були вибрані 87 точок.

У червні-липні цього року там опитали більше 1,6 тисяч відвідувачів, майже 8% з яких визнали, що приходять туди лише тому, що не мають власного даху над головою.

Спираючись на ці результати, міністерство підрахувало, що всього по країні таких людей може бути близько 5,4 тисяч. Серед них автори дослідження виділили декілька найкрупніших груп.

Інтернет-кафе (Фото: digitalbattle.com)
Дослідження способу життя так званих "біженців у інтернет-кафе" було проведено вперше (Фото: digitalbattle.com)
Зокрема, близько 1,3 тисячі чоловік - звичайні безробітні, а близько 1,2 тисяч - люди, які заробляють гроші не на постійній, а на погодинній роботі.

Багато опитаних не збираються шукати постійну роботу, насолоджуючись життям, а багато хто навіть за бажання не може влаштуватися в нормальне місце, тому що для цього в резюме обов'язково треба вказати адресу проживання, якої у них немає.

Міністерство планує розробити заходи, щоб допомогти таким людям.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: