"Де запитання про літак дружини?": росіяни в соцмережах висміяли нудну пресконференцію Медведєва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ведучі проігнорували запитання про корупцію у сім'ї російського прем'єра.

5 грудня відбулася чергова пресконференція прем'єрміністра РФ Дмитра Медведєва і, як пишуть незалежні російські ЗМІ, пройшла вона досить нудно.

Медведєв дві години відповідав на запитання 20 телеканалів. За цей час розповів, що навчився читати у два роки, похизувався зниженням рівня безробіття в Росії, сказав, що в історичній перспективі у росіян все буде добре, але зараз все складно. А ще закликав Євросоюз визнати свої помилки і припинити війнушку з його країною і поділився своїм ставленням до президента України Володимира Зеленського.

Російські користувачі соцмереж висміяли підбір ведучих, які ставили запитання Медведєву, а також відповіді прем'єра РФ на ці запитання.

Ще в соцмережах активно обговорюють, що ведучі не поставили Медведєву найголовніше запитання – про літак його дружини. Напередодні Фонд боротьби з корупцією опозиціонера Олексія Навального опублікував дослідження, згідно з яким дружина російського прем'єрміністра користується літаком Bombardier Global Express 5000 за 50 мільйонів доларів, який отримала за корупційною схемою.

Цікаво, що в день, коли Медведєв давав пресконференцію, його дружина і син на згаданому вище літаку відлетіли до Об'єднаних Арабських Еміратів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції