Делі без корів

Близько 30-ти тисяч корів гуляють по Делі. Для них хочуть побудувати гігантську ферму у передмісті.


Влада Делі передала на розгляд до Верховного суду Індії план звільнення від корів, які тисячами блукають вулицями столиці. За підрахунками міської влади в Делі близько 2300 нелегальних молочних ферм, на яких живуть 28 тисяч корів. Більшість індійського населення вважає цю тварину священною і тому корови безперешкодно гуляють по всьому місту. Саме вони часто є винуватцями заторів на дорогах.

Планується збудувати величезну ферму у передмісті Делі, на якій зобов’яжуть перебратися власників корів з тваринами. Якщо ж хтось буде вести справи поза цією фермою – їх будуть штрафувати.

Спроба позбутися в Делі корів уже викликала різкі протести індійських активістів. Критики ж вважають, що такий план не працюватиме, як і багато попередніх. У 2005 році за кожну спійману нічийну корову обіцяли нагороду у розмірі 23 фунтів стерлінгів. Це призвело до того, що господарі здавали своїх корів, а потім вимагали їх назад. Через рік у горло пійманої корови почали вставляти мікрочіп, але і це не допомогло.

Все ж таки владі Делі вдалось досягти деяких результатів для того, щоб зробити місто „цивілізованішим”. На вулицях міста більше не побачиш слона, а для того, щоб провести його містом, потрібно отримати багато дозволів. Заборонено і дуже популярний в Індії продаж їжі з лотків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: