День світових рекордів

Сотні людей у світі спробують встановити нові незвичайні світові досягнення з нагоди Дня світових рекордів Гіннеса.

Сотні людей у Великобританії та інших країнах спробують встановити нові незвичайні світові досягнення з нагоди Дня світових рекордів Гіннеса, що відзначається в четвер.

Як повідомляє офіційний сайт "Книги рекордів Гіннеса", який і влаштовує всі подібні заходи, в британській столиці цього дня будуть здійснені три офіційні спроби встановити нові рекорди.

Так, найсильніший чоловік Сполученого Королівства на швидкість протягне знаменитий лондонський двоповерховий автобус, прив'язаний до його вух.

Лондонські любителі тонких хрустких індійських млинців-поппадумів зможуть побачити, як з них буде споруджена найвища у світі стопка.

У знаменитому лондонському магазині іграшок "Хемліз" пройдуть змагання на найшвидше розв'язання головоломки, відомої під назвою "бедламський кубик".

Завдання полягає в тому, щоб з декількох деталей скласти ідеальний куб, і зробити це потрібно швидше за нинішній рекорд, який дорівнює 9,75 секунд.

Спроби встановити рекорди Гіннеса пройдуть також в Норвегії, Канаді, США, ЮАР, Мексиці, Туреччині, Австралії, Китаї і Німеччині.

Книга рекордів Гіннеса - щорічна збірка світових рекордів, які встановлюють люди у всьому світі завдяки своїм здібностям. Вперше книга була опублікована в 1955 році за замовленням ірландської пивоварної компанії "Гіннес". Сьогодні збірка світових досягнень видається в понад ста країнах світу і на більше, ніж на 20 мовах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: