Десять мільйонів мільйонерів

У світі є близько 9,5 мільйонів чоловік, чиї статки більше мільйона доларів. Найбільше мільйонерів з`являється в Росії, Сингапурі, Індії й Індонезії.

Гроші
Архів
Кількість мільйонерів у світі росте щоразу більшими темпами.

У світі є близько 9,5 мільйонів чоловік, чиї статки перевищують мільйон доларів, повідомляє AFP з посиланням на дослідження, проведене групою компаній Capgemini і инвестбанком Merrill Lynch. 

Дослідники вважали мільйонером людину, чий мільйон зосереджено в грошах, фондах, облігаціях або акціях. Не враховувалася вартість основного місця проживання, а також вартість приватних колекцій. 

Число багатіїв, або, як їх називають в звіті, осіб з високою чистою вартістю (High Net Worth Individuals, HNWI) 2006 року виросло на 8,3 відсотка. Всі разом вони контролюють 37,2 трильйонів доларів, що на 11,4 відсотка більше показників 2005 року. Найбільше мільйонерів з`являється в Росії, Сингапурі, Індії й Індонезії, зауважує Лента.ру. 

На 11,3 відсотка також виросло число і так званих ультра-HNWI, осіб, чиї статки перевищують 30 мільйонів доларів. До цієї групи входить 94970 чоловік, причому їх багатство росте швидше, ніж у інших - минулого року воно збільшилося на 16,8 відсотка. 

Очікують, що до 2011 року сукупні статки мільйонерів досягнуть 51,6 трильйона доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: