Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Динозаври повернуться у 2050 році - вчені

Учені, окрім появи динозаврів, в результаті досліджень спрогнозували, що зникнуть  смертельні хвороби, а всі люди стануть мільйонерами.

Фільм "Світ Юрського періоду" може стати реальністю. Вчені провели дослідження, за підсумками якого дійшли висновку, що вимерлі види динозаврів можна буде оживити, повідомляє Dailystar.

Експерти також стверджують, що кількість мільйонерів зросте в рази, почнеться час надзвукових літаків, нових видів роботів і штучних інтелектів.

Дослідники вважають, що коли люди стануть мільйонерами, вони матимуть більше вільного часу і жити більш здоровим життям без смертельних захворювань, а рак буде переможений.

Президент Дослідницького Інституту доктор Адам Сміт також передбачив повернення динозаврів.

"Динозаври будуть відтворені від розведення птахів, які не літають. Отримані дані від досліджень говорять про те, що сучасні птахи і є динозаври, тільки тепер вони виглядають інакше. У їхніх ДНК міститься інформація, яка говорить про еру динозаврів", - повідомляє доктор Адам Смітт.

Вчені хочуть використовувати отримані дані та відтворити динозаврів. Так, завдяки "сполученням селекції та генної інженерії" вони додадуть птахам характерні риси динозаврів - "щелепи з зубами, хвіст і маленькі передні кінцівки".

Залиште свій коментар

Вибір редакції