Діти, остерігайтесь педофілів!

Нью-йоркська єпархія католицької церкви видала книжку-розмальовку, в якій дітям розповідається про загрозу з боку педофілів, повідомляє The New York Post.

У розмальовці, озаглавленій "Як залишатися друзями, католиками і бути в безпеці" ("Being Friends, Being Safe, Being Catholic" ) усміхнена дівчина-ангел розповідає про те, що дітям не варто знаходиться наодинці з дорослими, якщо ніхто не знає, де знаходиться дитина або якщо в кімнаті зачинені двері. У книжці згадуються також сексуальні домагання в мережі Інтернет.

Розмальовка, що попереджає дітей про загрозу педофілів
Lenta.ru
Фрагмент розмальовки
На одній із картинок зображений католицький священик, що ховається в церкві, де молиться самотній хлопчик. Це єдина вказівка на те, що дітям варто побоюватися духовних осіб.

Критики видання, проте, нагадують про нещодавні скандали з домаганнями католицьких духовних осіб до дітей. Вони стверджують, що книжка мала прямо вказати на людей, від яких виходить основна небезпека, тобто на священиків і вчителів.

Найгучнішу справу, пов'язану з педофілами в лавах католицької церкви, було заведено в Лос-Анджелеській єпархії. Потерпілими в результаті домагань з боку місцевих священиків вважаються більше 500 осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: