Дівчина з 56 зірками на обличчі звела наклеп на майстра тату

18-річна бельгійка злякалася покарання батька за тату і тому сказала, що майстер не зрозумів її замовлення.

Дівчина, якій нібито випадково витатуювали 56 зірок на обличчі, зізналася, що вона звела наклеп на майстра тату.

18-річна бельгійка Кімберлі Вламінк розповіла, що заснула в кріслі майстра з татуювання. Той нібито захопився і замість трьох зірочок зробив їй цілих 56 різноманітних за формою і кольору фігурок.

Батько дівчини, побачивши її зшаленів, і злякавшись Кімберлі звалила всю провину на майстра - мовляв, той захопився і перевиконав замовлення.

"Може, він не розчув або не зрозумів через погане знання мови", - розповіла Кімберлі.

У свою чергу, майстер, виходець з Румунії Руслан Туманянц, стверджував, що перепитав кілька разів, і з вухами у нього все гаразд - дівчина замовляла саме 56 зірок.

У ЗМІ піднялася бурхлива дискусія - знаючі люди стверджували, що заснути, поки голки упиваються тобі в шкіру, неможливо. Інші жаліли бідолаху Кимберлі, схожу на американський прапор.

Через тиждень після обговорення випадку по всьому світу, дівчина відмовитися від первинних намірів і оголосила привселюдно, що майстер ні в чому не винен.

Туманянц міг би подати на клієнтку до суду за збиток, нанесений його репутації, і за моральні страждання - нелегко бути обвинуваченим в такій гучній справі. Проте він проявив благородство і навіть погодився сплатити половину вартості видалення тату та лікування.

"Кімберлі - одна з небагатьох, хто не радів своїй новій зовнішності, а я не хочу мати жодного незадоволеного клієнта. Втім, вона внадала мені гарний урок. І надалі я братиму з клієнтів розписки - щоб історія не повторилася", - розповів Туманянц.

Читайте також:

Дівчині випадково витатуювали на обличчі 56 зірок

У Києві зацвіли тюльпани на дереві, які пахнуть шоколадом

У ставку під Одесою завелися крокодили

У британській школі заборонили цілуватися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: