Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчина з водою на "Золотому глобусі", яка стала мемом, записала кумедне звернення до зірок

Їй присудили перемогу в номінації "Найкраща підтримка на червоній доріжці".

Дівчина, яка розносила воду на червоній доріжці "Золотого глобуса" і стала мемом, опублікувала своє звернення до знаменитостей у стилі виступів на кінопреміях.

Ролик з’явився у Instagram.

Промоутера Fiji Water звати Келлет Кутберт. Дівчина із тацею з водою з’явилася майже на кожному знімку знаменитостей з червоної доріжки кінопремії. Келлет старалась позувати та дивитися у кадр на всіх світлинах, щоб прорекламувати пляшки з водою.

Дівчина вмить стала популярною, й тому вирішила записати відеозвернення як справжня зірка. У ролику дівчина отримує нагороду: їй присудили перемогу в номінації "Найкраща підтримка на червоній доріжці". Правда, вона отримала не статуетку, а пляшку води, яку і розносила гостям.

"Хочу подякувати всім зіркам, які надали можливість з ними попрацювати. А особливо Річарду Маддену, Ніколь Кідман, Дакоті Фаннінг, Люку Евансу і Люсі Бойнтон", - промовила дівчина.

Нагадаємо, дівчина із тацею з водою стала головною зіркою "Золотого глобуса". Користувачі поділилися фотожабами із новою героїнею у Мережі.

Фотогалерея "Хочеш води?": Мережа жартує про дівчину-промоутера, яка стала зіркою знімків з "Золотого глобуса" (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції