Дивний листоноша

У Бельгії листоноша п'ять років зберігав у себе вдома кілька тисяч чужих листів.

Листоноша з бельгійського міста Хасселт п'ять років зберігав у себе вдома декілька тисяч листів і посилок, які він так і не доставив адресатам, повідомляє агентство Рейтер із посиланням на представника поштової служби.

Підозри відносно листоноші виникли у служби внутрішнього контролю. Під час обшуку, проведеного у нього в квартирі минулого тижня, поліція знайшла дві тисячі послань, що не дійшли до адресатів. Зараз їх сортують і розсилають за вказаними адресами з письмовими вибаченнями.

Конверти (Фото: lquest.ru)
Це перший випадок, коли листоноша не викидає пошту, щоб полегшити свою поштову сумку, а збирає чужі листи у себе вдома (Фото: lquest.ru)
"Найдивніше в цій історії – те, що він зберігав усе це в своїй квартирі, і хоча багато конвертів і посилок він відкрив, їх вміст, очевидно, залишився на місці," - сказав представник поштової служби.

За його словами, поштові працівники дійсно іноді несумлінно виконують свої обов'язки. Проте це перший випадок, коли листоноша не викидає пошту, щоб полегшити свою поштову сумку, а збирає чужі листи у себе вдома.

Тепер недбалому листоноші, який так і не пояснив причини свого дивного вчинку, загрожує звільнення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: