Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Диво-мама підготувала своїй малечі на зекономлені гроші 261 подарунок на Різдво

Цього року жінка планує підготувати своїм дітям 288 сюрпризів.

В Британії жінку звинувачують у розпещеності своїх дітей занадто великою кількістю різдвяних подарунків. Однак незважаючи на критику, жінка пообіцяла вчинити цей "злочин" і цього року, повідомляє The Mirror.

36-річна Емма Теппінг, жителька острова Мен, будучи мамою трьох дітей, піддалась жорсткій критиці через те, що минулого Різдва вона подарувала 87 подарунків кожному своєму малюку. Однак жінка не зважає на обвинувачення та вирішила цього року підготувати по 96 подарунків вартістю близько 2000 долларів.

Диво-мама почала заготовлювати подарунки ще від липня. Свої вчинки жінка прокоментувала одному з місцевих каналів: "В таких випадках "розкидатися грошима" - нічого не значить. Адже бачити сяйливі очі своїх дітей, які розкривають свої незлічені подарунки - безцінно".

Відповіддю Емми Теппінг на негативну реакцію користувачів соцмережі та докори щодо розбещення дітей стало фото минулорічної ялинки з підписом: "Якщо вам не подобаються ці пакунки, радійте, що я не ваша мама."

Емма Теппінг, подарунки_2
Emma Tapping

Нагадаємо, раніше повідомлялось про подружжя з Німеччини, як на Різдво вирішило прикрасити свою оселю більш ніж сотнею ялинок. На декорування свого будинку родина щороку витрачає 2 місяці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції