Дієта для неспання!

Побито світовий рекорд з тривалості перебування без сну.

Генрі Міллер "Безсоння" (Insomnia)
Англієць Тоні Райт, житель графства Корнуолл, стверджує, що зміг побити світовий рекорд з тривалості перебування без сну: він не спав 11 днів і ночей поспіль.

Таке тривале перебування без сну протягом цих 11 діб Райт почав для того, щоб досліджувати відношення організму до сну. Допомогла йому в цьому дієта кам’яного віку - сирі продукти, які, за деяким даним, активізують роботу мозку.

"Ця дієта полегшує процес переключення з однієї сторони мозку, коли вона дуже втомлюється, на іншу, - пояснює Райт. - Але зараз добряче виснажені обидві".

Райт додав також, що різним частинам людського мозку потрібна різна тривалість сну, а тому можна не спати і функціонувати протягом набагато більш тривалого часу, ніж ми звикли.

Також рекордсмен зазначив, що в даний момент він почуває себе непогано, але бували і важкі моменти. Протягом цих 11 діб Райт помітив, що його мова часом ставала нерозбірливою, а кольори здавалися дуже яскравими.

Для підтвердження встановлення рекорду, Тоні Райт увесь час знаходився під спостереженням веб-камери і камери спостереження. Найскладнішим, за його словами, була необхідність знаходиться увесь час в одному місці, у барі Студіо, щоб ніхто не подумав, начебто він пішов подрімати.

Проте, незважаючи на все, офіційно цей рекорд зафіксований не буде: кілька років назад Гіннес вилучив зі своєї книги відповідний розділ через побоювання за здоров’я претендентів.

Нагадаємо, що офіційне досягнення з тривалості перебування без сну, зафіксоване в Книзі рекордів Гіннеса, дорівнює 264 годин і приписується американцю Ренді Гарднеру, який встановив його в 1964 році. Гарднер тоді говорив, що боротися з втомою йому допомагали чай, більярд та ведення щоденника.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: