Для батьків вигадали екстремальну фото-розвагу за участі дітей

Створено сайт, який збирає фотографії найсмішніших моментів "ненормальної", а часом і жахливої батьківської поведінки.

Для всіх батьків світу вигадали нову розвагу, яка може обернутися кошмаром для їхніх дітей, пишуть британські ЗМІ.

Відтак нещодавно було створено англомовний веб-сайт, який збирає фотографії найсмішніших моментів "ненормальної", а часом і жахливої батьківської поведінки.

Захисників дітей вже встиг налякати цей факт, особливо їх тривожить той факт, що батьків прямо заохочують до всіляких "знущаннь" над нетямущими малолітніми дітьми, і ті з радістю погоджуються, щоб фото вийшло дійсно карколомним, пише The Daily Mail.

Сайт ParentFails.com ("батьківські провали") рясніє фотографіями - вони розбиті по місяцях, починаючи з квітня. Британська газета вибрала ті з них, які, на її погляд, відображають деякі загальні тенденції.

Одна з них, яка налякала журналістів найбільше, - те, що батьки багато фантазують на тему пожирання немовлят.

На одній фотографії батько, широко роззявивши рота, намагається "закусити" власною дитиною, укладеною між двома величезними скибками хліба і зеленого салату. Немовля при цьому, схоже, голосить, хоча знімок нечіткий, і точно стверджувати цього не можна.

Фото з сайту ParentFails.com / Фото: Daily Mail
Інший малюнок зображує велике кругле блюдо, головний "ласий шматочок" на якому - сплячий азіатський малюк, дбайливо і "апетитно" укритий млинчиком.

Третю дитини "батьки-людожери" запхали в мікрохвильовку, чим він залишився дуже незадоволений.

Ще одна тенденція - фотографувати дітей разом з небезпечними тваринами, такими, як гігантські змії, що можуть їх вмить задушити. Причому, судячи по знімках, таких батьки заводять у себе вдома. На одному фото немовля в повзунках безпорадно лежить на спині на ліжку, а зверху впоперек нього розташувався пітон завтовшки майже з половину його тіла.

Веселять батьків і такі сюжети - дівчинка з лялькою-Гітлером, немовля, у якого, як здається, "очі лізуть на лоб" при спільному з батьком перегляді журналу Playboy.

Читайте також:

В Європі дитячий журнал помилково вийшов з порнокартинками

Новозеландським батькам заборонили називати дітей Люциферами і Гітлерами

У дитсадку Швеції відмінили "хлопчиків" і "дівчаток" і називають дітей "воно"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація