GPS для вихованця: японці створили "розумний" жилет для дистанційного керування собакою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пристрій складається з жилета, лазерів та камери.

Японські інженери розробили жилет із лазерами і камерою, який можна використовувати для дистанційного керування собакою.

Про це пише Daily Mail.

Всього на жилеті три або чотири лазерних проектори, а також камера. Лазери спрямовані таким чином, щоб світло від них знаходилося перед собакою та з боків.

До цього пристрою додається геймпад для власника собаки. Він може керувати рухом тварини, перемикаючи світло лазера, а пес просто йде за світлом. Власник також бачить відео у реальному часі. Випробування провели на трьох пуделях. Усі вони були успішними.

Нагадаємо, українці винайшли куб із веб-камерою і малопотужним лазером для розваги домашніх тварин. Із цим винаходом можна спостерігати за тим, що роблять домашні улюбленці, коли нікого немає вдома.

Відео5 винаходів, які наближають наших улюбленців до світу людей

Відтепер ваші домашні улюбленці можуть стати повноцінними учасниками сімейного свята! У США випустили вино для котів та собак! Втім це не перший винахід, який наближають чотирилапих до світу людей. Сніданок зібрав 5 винаходів-"людських" атрибутів із життя домашніх улюбленців. Дивімось разом!

5 винаходів, які наближають наших улюбленців до світу людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції