Для української Барбі знайшли Кена: луганський тракторист фарбує волосся та носить лінзи

Дата публікації
Для української Барбі знайшли Кена: луганський тракторист фарбує волосся та носить лінзи

Український Кен опанував професії комбайнера, тракториста та водія

До зміни зовнішності хлопця підштовхнули інтернет-користувачі.

В української Барбі з'явився місцевий Кен. Подобу чоловічої версії американської ляльки творить із себе колишній комбайнер із Луганщини Андрій Болдар, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

Нова зірка до цікавості перехожих за свої 19 років уже звик. "Коли ще всі грали в машинки, я в Барбі грав", - розповів Андрій.

За красу та нехлопчачі звички його били у школі. Проте здачі Андрій не давав: "Сенс людину бити? Якщо він побив ні за що, тоді я теж поб'ю людину ні за що".

Славу Андрію приніс інтернет. Щойно хлопця побачили користувачі, у ньому самому розгледіли ляльку Кена. "Я виклав фотку, і мені написали багато. І я почав ліпити із себе, робити себе", - зізнався парубок.

Таким чином, щоб посилити схожість, Андрій носить блакитні лінзи та фарбує волосся. Проте хлопець запевнив, що йому більше подобаються зовсім не інші кени, а таки дівчата.

Комбайнер із Луганщини перетворив себе на лялькового Кена

Комбайнер із Луганщини перетворив себе на лялькового Кена

Андрій знайомий із українською Барбі - одеситкою Валерією Лук'яновою, але не більше: "У неї чоловік є. У нас все добре".

Примітно, що виховувати з Андрія справжнього чоловіка батьки взялися після 9-го класу. Тож хлопець опанував професії комбайнера, тракториста та водія.

Нині трактори та рідна Луганщина для Андрія Болдаря – позаду. А попереду, сподівається хлопець, - кар'єра та родина. "Я мрію стати хорошим фотографом. А в особистому житті - мрію, щоб був будинок, родина, діти", - зізнався Андрій.

Нагадаємо, що в одеської Барбі з'явилася конкурентка. Дівчина-"лялька" позує в коротких спідницях і шортиках. У моделі Дакоти Роуз безліч шанувальників у Японії та Китаї, де анімешний образ дівчинки-підлітка особливо популярний.

Наступна публікація