До суду потрапить переможець лотереї

Жінка, дізнавшись за допомогою пошукової системи Google про лотерейний виграш свого чоловіка в 10,2 млн дол., подала на нього до суду.

Жінка, дізнавшись за допомогою пошукової системи Google про лотерейний виграш свого чоловіка в 10,2 млн дол., подала на нього до суду. Донна Кемпбел запідозрила щось, коли її чоловік почав вимикати телевізор і відключати телефон. Його видала листівка, що прийшла у зв'язку з придбанням нового будинку.

Кемпбел ввела ім'я чоловіка і лотерейні номери в систему Google і так дізналася, що її чоловік приховує факт групового виграшу в 10,2 млн дол. Пошук вивів її на прес-реліз лотереї штату Флорида, в якому названо 17 авіа-механіків, що зірвали джек-пот. Кожний з них із загальної суми отримає по 614 тис. дол.

Жінка подала до суду з вимогою частки виграшу. "Подивіться на людину, яка впродовж багатьох років витрачала гроші сім'ї на лотереї і казино і завжди програвала, - сказав в суді адвокат пані Кемпбел. – А коли нарешті виграв, то приховав це від дружини. Це досить низький вчинок".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: