До суші-бару в Новій Зеландії завітали пінгвіни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Маленькі гості спробували "оселитися" на кухні, але їх таки повернули в дику природу.

У Новій Зеландії двоє пінгвінів пробралися до суші-бару й сховалися на кухні. Ловити непроханих гостей власники закладу покликали природозахисників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виманювати з-під шафи пінгвінят ті заходилися шматком лосося. Зоологи кажуть, що найімовірніше, пінгвіни випадково забрели до міста в пошуках безпечного місця від хижаків. Малюків таки спіймали і знову відвезли до моря.

Раніше повідомлялося, що на дослідницькій станції "Мюсон" біля австралійської науково-дослідницької станції Auster Rookery в Антарктиді пінгвіни зняли відеоселфі. Учасник експедиції Едді Голк спеціально залишив на льоду увімкненою відеокамеру, аби зняти пінгвінів. Коли люди звідти пішли, птахів зацікавив пристрій. Двоє з них підійшли поближче. Один лапою звалив камеру так, що вона почала знімати небо. Пінгвіни нахилилися над нею і певний час її розглядали й скреготали.

ВідеоУ Новій Зеландії двоє малих пінгвінів пробралися до суші-бару й сховалися на кухні

Ловити непроханих гостей власники закладу покликали захисників природи. Виманювати з-під шафи пінгвінів ті заходилися шматком лосося. Зоологи кажуть, найімовірніше, пінгвіни випадково забрели до міста у пошуках безпечного місця від хижаків. Малюків таки спіймали і знову відвезли до моря.  

У Новій Зеландії двоє малих пінгвінів пробралися до суші-бару й сховалися на кухні

Залиште свій коментар

Вибір редакції