Добрий дурень?

Японці сушать голову над тим, хто залишає конверти з 10 тис. ієн (82 долари) готівкою в чоловічих туалетах по всій країні.

Протягом декількох останніх місяців в чоловічих убиральнях від північного острова Хоккайдо до південного острова Окінава вже знайдено приблизно 4 мільйони ієн (32 750 доларів). 

Велика частина грошей виявлена в туалетах державних установ. Кожен конверт супроводжує записка з побажаннями щастя тому, хто знайшов гроші. Конверти зроблені з традиційного рисового японського паперу і підписані від руки чорнилом.  Звістка про таємничого благодійника розбурхала всю Японію. Експерти, дослідивши написи на конвертах, прийшли до висновку, що гроші підкидає одна і та ж людина.

Як повідомляє ВВС, невпевнений почерк може свідчити про те, що це або немолода, або дуже хвора людина. Причому наголошується, що останнім часом загадковий благодійник пише все більш і більш тремтячою рукою.  Деякі люди принесли конверти в поліцію. Як повідомили поліцейські, якщо гроші не будуть затребувані власником протягом 6 місяців, то їх віддадуть тим, хто їх знайшов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: