Дочка Буша написала книгу

У книжкові магазини поступає книга 25-річної дочки американського президента Дженни Буш "Історія Ани - подорож надії".

У книжкові магазини США в п'ятницю поступає книга 25-річної дочки американського президента Дженни Буш "Історія Ани - подорож надії" (Anas Story: A Journey of Норе) - про жінку, заражену СНІДом, яка не втратила волю до життя, повідомили в американському видавництві Harper Collins.

Історію своєї героїні Дженна Буш привезла з Панами, де працювала по лінії дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Молода жінка на ім'я Ана, з дитинства заражена небезпечним вірусом і позбулася батьків, не здається і не вимагає співчуття до себе, а навпаки - прагне допомогти іншим людям.

"Дорогий читач, я сподіваюся, що Ана надихне вас точно так, як і вона надихнула мене", пише Дженна Буш у зверненні до читачів книги, яка розрахована на молодих читачів і проілюстрована фотографіями, зробленими в Латинській Америці колегою Дженни по роботі в ЮНІСЕФ. Книга на 304 сторінки містить також довідковий розділ про СНІД.

У день, коли її книга з'явиться у продажу (за ціною 19 доларів), Дженна працюватиме в приватній школі у Вашингтоні, а в суботу проведе першу зустріч з читачами і роздаватиме автографи в книжковому магазині Аннаполісу (штат Меріленд) в 50 кілометрах від Вашингтона.

Для популяризації своєї книги протягом найближчого місяця Дженна вже запланувала шість інтерв'ю з провідними друкарськими ЗМІ, включаючи журнали "Тайм" і "Ньюсуік", а також сім телевізійних інтерв'ю на провідних телеканалах країни, включаючи появу в студії у Леррі Кінга на телеканалі Сі-ен-ен.

Книга "Історія Ани - подорож надії" - перший літературний досвід Дженни. Проте в США вже чекають нову книгу, яка повинна з'явитися навесні або на початку літа 2008 року і яку вона зараз пише разом з матір'ю - першою леді США Лорою Буш. Ця книга розповість школярам молодших класів про користь читання. Президент США поки що ніяк не прокоментував вихід в світ першої книги своєї дочки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: