Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька нігерійських іммігрантів вступила одразу в усі університети відомої Ліги плюща

Крім вісімки кращих вишів Ліги плюща, дівчину прийняли ще в 4 університети.

17-річна американка Аугуста Уваманзу-Нна вступила одразу в усі університети Ліги плюща.

Як повідомляє видання New York Magazine, дівчина була прийнята в усі вісім престижних вишів, наразі вона все ще думає і визначається з майбутнім університетом.

Крім 8 вишів Ліги плюща, дівчина прийнята до Університету Джона Хопкінса, Массачусетського технологічного інституту, Нью-Йоркського університету і політехнічного інституту Ренсселера.

Також видання The Root повідомило, що дівчина є донькою нігерійських іммігрантів і саме вони прищепили їй любов до навчання.

"Хоча я народилася тут, в Америці, я відвідувала Нігерію багато разів, і я бачила, що мої родичі не мають тих можливостей, що є у мене. Так що, безумовно, все, що я роблю - це їхня заслуга", - розповіла дівчина в одному з інтерв'ю.

Також вона додала, що саме завзятість і наполегливість допомогли їй стати "великим учнем".

Нагадаємо, Ліга плюща складається з восьми приватних американських університетів, розташованих у семи штатах на північному сході США. Ця вісімка вважається кращою за рівнем освіти у світі.

Як відомо, дівчина не перша, хто вступив одразу у всі університети асоціації. У 2015 році в усі ВНЗ взяли хлопця Гарольда Ека, родина якого теж родом з Нігерії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції