"Доктор Смерть" читає лекції з правильного самогубства

"Як правильно позбавити себе життя?" - головна теза семінарів астралійського лікаря Філіпа Нітшке, які він проводить у Британії.

Австралійський лікар Філіп Нітшке, відомий як "доктор Смерть", приїхав до Великобританії з курсом семінарів з евтаназії.

Під час своїх занять лікар розкриває найкращі способи для швидкого та безтурботного "відходу в інший світ", пише The Times. Він також пояснює, перед яким вибором постає людина: смерть від тривалої і болісної хвороби в лікарні, в оточенні чужих людей, або безболісна смерть вдома в оточенні близьких.

Відповідно до свого гасла "Я хотів би померти як собака" найбільшу перевагу Філіп Нітшке віддає нембуталу з віскі. Розповсюдження нембуталу, який використовується для усипляння домашніх тварин, суворо контролюється у Великобританії, проте в Мексиці він продається без рецепту.

"Я не можу потурати незаконним діям, але я знаю сотні людей, які купили нембутал в Мексиці і без проблем повернулися в цю країну", - зазначає доктор.

62-річний Нітшке є гарячим прихильником евтаназії і очолює групу Exit ("Відхід"), що пропагує легалізацію допомоги в здійсненні самогубства. Коли евтаназія в Австралії була тимчасово легалізована, "доктор Смерть" допоміг померти чотирьом людям.

Крім того Нітшке розробив декілька пристроїв, що дозволяють просто і ефективно позбавити себе життя, наприклад "пакет відходу" - целофановий пакет для самозадушення. Лікар також видав книгу, в якій узагальнив свій багатий досвід, проте в більшості країн вона була заборонена.

Читайте також:

У США викрили "Клуб самогубців"

У Швейцарії хочуть легалізувати евтаназію для здорових людей

Телеглядачі Великобританії побачили в ефірі евтаназію

Американська медсестра вбивала пацієнтів вибілювачем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: