Мільярдер Трамп вимагає компенсації за те, що його назвали мільйонером

Багатій вважає, що заниження його статків нанесло шкоди його репутації та бізнесу і вимагає багатомільярдних компенсацій.

Всесвітньовідомий американський магнат Дональд Трамп образився на те, що його назвали мільйонером, а не мільярдером. Такий зміст претензій, які підприємець направив до Верховного суду штату Нью-Джерсі.

Позов поданий на журналіста Тімоті О'Браєна, автора книги "Нація Трампа: мистецтво бути Дональдом", в якій, на думку багатія, обнародувані завідомо неправдиві оцінки його статків. Трамп вимагає багатомільярдної компенсації за дифамацію, що нанесла шкоди його репутації та бізнесу.

В понеділок, 18 травня, суддя оголосила, що їй знадобиться два місяці, аби з'ясувати обґрунтованість претензій Трампа. Якщо йому буде дозволено захищати свої інтереси в суді, то процес почнеться лише у жовтні.

У своїй книзі О'Браєн, який нині працює в газеті New York Times, привів думки трьох власних джерел інформації, які оцінили статки Трампа в 150-250 млн доларів.

В обнародуваному в понеділок, 18 травня, інтерв'ю газеті Wall Street Journal, хазяїн імперії, яка включає казино, нерухомість, конкурс краси "Міс Америка" і багато іншого, вказав зовсім іншу цифру – 5 млрд доларів. І це без врахування вартості іменного бренду.

Точна цінність активів імперії знаменитого забудовника залежить від багатьох факторів, змінюється під впливом коливань біржових індексів, настрою інвесторів і "мого настрою також", зазначив Трамп.

На його переконання, автор книги, що вийшла в 2005 році, знав, що занижує розмір статків магната, але свідомо пішов на це, ганяючись за виручкою – читач, зацікавлений "смішними" числами, повинен був проявити інтерес і змести книгу з прилавків магазинів.

Захист О'Браєна заявляє, що автор готовий поручитися за надійність своїх джерел і не замислював підривати імперію Трампа.

"Якби мій статок оцінили в сотні мільйонів доларів, я вважав би це за це лестощами. Це не дифамація", - зазначив адвокат журналіста Ендрю Сересні.

Що стосується особистої вигоди, то юрист звернув увагу на те, що "Нація Трампа: мистецтво бути Дональдом" розкуповувалася не надто добре.

Читайте також:

В ТОП-100 найвпливовіших людей світу увійшов керівник "Газпрому"

Роман Абрамович та Лакшмі Міттал стали найбагатшими британцями

Французького власника "Укрсиббанку" підозрюють у зв’язку з Медоффом

Росіянка стала мільйонеркою, обдуривши 55 автолюбителів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: