Трамп назвав свого батька німцем та потрапив у скандал

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський президент в присутності ЗМІ сказав генсекові НАТО про те, що його батько "народився в Німеччині" і є німцем, що виявилося неправдою.

Під час одного з публічних діалогів з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом президент США Дональд Трамп сказав, що його батько "народився в дуже чудовому місці в Німеччині", і взагалі він - німець. Журналісти виявили факти, що спростовують цю заяву, повідомляє CNN.

Це прозвучало в ході однієї зі спільних прес-конференцій під час обговорення військових витрат Штатів. "Мій батько - німець...і тому у мене прекрасне почуття до Німеччини", - сказав Трамп журналістам.

Про фейки: все вищесказане Дональдом Трампом - неправда. Батько Трампа, Фред Трамп, народився в Бронксі. У книзі "Мистецтво угоди" Трамп пише, що його дідусь Фрідріх Трамп "приїхав сюди зі Швеції в дитинстві", а батько "Фред Трамп народився в Нью-Джерсі в 1905". Однак, встановлено також, що і ці твердження не є абсолютно точними.

Як було насправді. У Німеччині жив дід Трампа, після чого, однак, повернувся в Штати. Батько нинішнього американського президента народився вже у Штатах. Зображення його свідоцтва про народження вказує адресу Бронкса як місце народження Фреда Трампа.

Нагадаємо, колишній адвокат Дональда Трампа Майкл Коен розповів про феномен самого Трампа, який журналісти пізніше назвали "полем спотворення реальності". "Пан Трамп - це загадка, - сказав колишній конфідент президента. Коли сидиш сьогодні тут, здається неймовірним, що я був так зачарований Дональдом Трампом, що охоче робив для нього те, про що я знав, що це абсолютно неправильно... Близькість до пана Трампа п'янить".

Залиште свій коментар

Вибір редакції