Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Допоки Google Translate не розлучить нас": італієць та англійка закохалися за допомогою перекладача

Жоден з них не знав мови своєї половинки.

Англійка та італієць змогли створити сім’ю, спілкуючись лише за допомогою Google Перекладача.

Про це пише Metro.

23-річна Хлоя Сміт і її хлопець 25-річний Даніель Маріско з Неаполя вперше зустрілися в нічному клубі на Ібіці. Окрім того, що вони ледь чули один одного, вони також не могли сказати жодного слова однією мовою.

Однак вони закохалися з першого погляду і швидко стали нерозлучними. Потім вони зрозуміли, що можуть спілкуватися за допомогою Google Translate і дивитися відео з субтитрами.

Два роки потому Хлоя і Даніель навчилися говорити італійською та англійською. Вони інтенсивно вчили мову один одного, щоб не втратити стосунки. Зараз вони живуть разом в Стрітхемі, Лондон, де Хлоя - візажист, а Даніель - бармен в італійському ресторані.

"У Даніелі було щось захопливе, той факт, що ми не могли зрозуміти один одного, не було проблемою. Я зробила перший крок і попросила у нього номер, бо він здався привабливим", - пояснила Хлоя.

Друзі пари не вірили, що стосунки триватимуть довго, і думали, що це просто "свято під час відпустки".

"Деякі люди думали, що я збожеволіла, коли поїхала з ним до Барселону, знаючи його лише кілька днів, але я просто знала, що це буде найкращим рішенням у моєму житті", - додала вона.

Пара каже, що довели всім, хто сумнівався, що вони неправі, і тепер спілкуються на обох рідних мовах.

Нагадаємо, у Нью-Йорку камери спостереження зняли, як чоловік зробив пропозицію руки і серця коханій дівчині, але каблучка впала у водостік. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції