Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дослідники розповіли про найкращі пози для жіночого оргазму

Учені дізналися, які анатомічні особливості чоловіків і жінок впливають на оргазм

У США дослідники розповіли, як і які анатомічні особливості чоловіків і жінок впливають на оргазми.

Як пише nplus1.ru, свої висновки вони опублікували в журналі Clinical Anatomy.

Вчені з Університету Індіани і клініки Мейо провели метааналіз наявної літератури та наукових публікацій на PubMed і Medline, що стосуються анатомії і нейроанатоміі статевої сфери, оргазму, варіацій розмірів пеніса і клітора, точки G.

Дослідники прийшли до висновку, що анатомічні особливості мають більше значення, ніж прийнято думати, і що розмір статевого члена і наявність точки G — далеко не головне..

З'ясувалося, що у чоловіків головну роль в досягненні оргазму відіграє правильний баланс між активністю симпатичного і парасимпатичного відділів вегетативної (автономної) нервової системи, що відповідає за роботу органів, тканин і судин. Ерекція регулюється парасимпатичним, а еякуляція — симпатичним відділом автономної нервової системи.

У жінок більше значення має анатомія безпосередньо статевих органів. За частоту і інтенсивність оргазму багато в чому відповідає клітор, зокрема, його рухливість, від якої залежить здатність зміщуватися до передньої стінки піхви під час статевого акту. Стимуляція саме цієї стінки найсильніше впливає на жіночий оргазм, тому для його досягнення важлива поза партнера.

Найсильніше стимуляція передньої вагінальної стінки відбувається, якщо пеніс входить під кутом від 30 до 45 градусів, що відповідає класичній "місіонерській" позі або положенню жінки "верхи" на партнері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції