Дослідження сексу

Четверта частина Сполученого Королівства не користувалися протизаплідними засобами, коли займалися сексом перший раз.

Дослідження компанії Durex, яке проводилося по Інтернету в 26 країнах, британці по цьому показнику не потрапили в першу десятку. На першому місці виявилася Греція, де всього 12% опитаних не користувалися засобами контрацепції при втраті невинності.

За Грецією, де оберігалися 88% респондентів, далі йде Польща (86%) і Таїланд (84%). У Великобританії оберігалися всього 74% опитаних. Проте це більше, ніж в таких країнах, як США, Австралія і Франція, де цей показник знаходиться на рівні 60%.

Всього в дослідженні, що проводило влітку 2006 року, взяли участь 26 тис. людей.

Також в дослідженні, яке опублікували в доповіді "Обличчя глобального сексу-2007", витікає, що 14% респондентів у момент свого сексуального дебюту знаходилися в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

У Британії достатньо чітко простежується кореляція між віком опитаних і застосуванням контрацептивів. Для респондентів у віці від 16 до 19 років цей показник у вісім разів вище, ніж для учасників старше 65.

Якщо серед молоді від 16 до 19 років 80% вказали, що під час першого статевого акту користувалися презервативами, то серед тих, кому під час дослідження було від 20 до 24 років, цифра зменшилася до 60%, а для тих, кому від 25 до 34 років, - до 50%.

Також з'ясувалося, що жінки при втраті невинності на 25% частіше застосовують протизаплідні засоби, ніж чоловіки. При цьому 28% з них заявили, що вперше в якійсь формі відчували примушення. Серед чоловіків таке відчуття було лише у 15%.

Майже половина жінок заявили, що жалкують про свій перший сексуальний досвід. З чоловіків про це шкодують тільки 32%.

Середній вік першого сексуального досвіду по країнах, де проводилося дослідження, склав 19 років і три місяці. Пізніше за всіх з невинністю розлучаються в Малайзії - в 23 роки, а раніше всіх - в Австрії (17,3 роки). У Великобританії середній вік втрати невинності склав 18,3 роки.

Прес-секретар британської Асоціації планування сім'ї назвала результати дослідження очікуваними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: