Доведено, що з першого погляду не закохуються, а лише хочуть сексу

Доведено, що з першого погляду не закохуються, а лише хочуть сексу

Дивитися треба рік

Виявилося, щоб покохати людину, треба на неї дивитися цілий рік, а не один раз. А те, що виникає між людьми під час першої зустрічі, то просто пристрасть.

Кохання з першого погляду не виникає. Те, що виникає – це пристрасть. Для кохання потрібний рік. Так вважає професор психології з Канзаського університету, доктор Роберт Стернберг.

Він стверджує, що чоловіки і жінки інтерпретують іскру, яка випадково пробігає між ними, неправильно.

Під його керівництвом група вчених провела опитування серед 1459 представників сильної і слабкої статі у віці від 18 до 45 років.

Учасники розповідали про те, як вони знайомилися з партнерами, скільки тривали відносини і як вони закінчилися.

З'ясувалося, що більшість стосунків зав'язалося в День святого Валентина. У 92% випадках пари, які щойно познайомилися, були впевнені, що між ними виникла любов з першого погляду.

Але тільки у 13% з них потяг один до одного отримав серйозне продовження. Решта партнерів розлучалися максимум після місяця інтимних зустрічей.

Стернберг упевнений, що певні фізичні потреби штовхають людей в обійми. Тобто, виникає при першій зустрічі почуття, але це не любов, а тимчасове бажання задоволення статевих потреб. Експерт вважає, що для появи глибокої прихильності і зацікавленості потрібний довгий час, принаймні, рік.

Читайте також:

Вчені з'ясували, чим закоханість відрізняється від кохання

Вчені: жінка визначає, чи підходить їй чоловік за 45 секунд

Вчені: у красивих дівчат мало шансів на шлюб

Закохавшись, людина неминуче втрачає близьких друзів

Повʼязані теми:

Наступна публікація