Ім'я тваринці обирали голосуванням у соціальних мережах.

Дівчинка, довгонога і дуже допитлива - у Берліні показали новонароджене жирафеня, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Малеча з'явилася на світ два тижні тому і це була її перша прогулянка. Попри холод дитинча активно бігає вольєром, знайомиться з членами родини і часом прибігає до мами по їжу.

Як назвати - визначали голосуванням у соціальних мережах. Перемогло ім'я Елла. Тепер берлінська родина жирафів Ротшильда, занесених до Червоної книги, складається з восьми тварин, і маленька Елла - її велика окраса.

"Елла народилася великою дівчинкою, метр 82 сантиметри, це справді дуже довгонога. Вона прекрасно їсть і весь час рухається. Незабаром після народження вона сім годин гасала і хотіла розгледіти все довкола, поки не впала зовсім без сил і заснула. Ми ще мусимо навчити Еллу відпочивати", - розповіла працівниця зоопарку Крістіна Вальтер.

Нагадаємо, в одеському біопарку в пари жирафів - Ясі та Василя - народився синочок. Це унікальний випадок не лише для Одеси, а й для всього Півдня України — зазвичай у неволі жирафам дуже важко завагітніти та виносити дитинча. Однак пологи в одеської матері минули дуже легко. 

ВідеоУ берлінському зоопарку відвідувачам показали новонароджене жирафеня

Малеча з'явилася на світ два тижні тому. Попри холод, дитинча активно бігає вольєром, знайомиться з членами родини і часом прибігає до мами по їжу. Як назвати - визначали голосуванням у соціальних мережах. Перемогло ім'я Елла.

У берлінському зоопарку відвідувачам показали новонароджене жирафеня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції