Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Драний кіт і руки Джої, що збирають їжу: Google сховав пасхалки до 25-річчя "Друзів"

Компанія вигадала асоціації до усіх головних героїв.

Google приготувала приховані у результатах пошуку пасхалки до 25-річчя виходу легендарного серіалу "Друзі". Чверть століття ситком відзначатиме 22 вересня.

Заховані "подаруночки" можна знайти, написавши у пошуковику ім’я та прізвище обраного героя. Кольоровий значок з’явиться під фото персонажа у правій частині екрану. Для кожного героя вони різні.

Під фото Рейчел Ґрін з'являється манекен з перукою. Якщо по ньому клацнути, можна побачити сторінку з результатами пошуку зображень для "Рейчел".

пасхалки друзі_3
пасхалки друзі_4

Моніка Ґеллер асоціюється з прибиранням, тож під її знімками можна помітити відро із піною. З нього вилітає губка, яка змінює колір тексту на фіолетовий.

пасхалки друзі_5

Для Росса Ґеллера Google обрав диван, який він переносив із Рейчел. Після натискання на значок сторінка нахиляється у різні боки, а після четвертого натискання диван ламається на дві частини.

пасхалки друзі_1

Джої Тріббіані не ділиться їжею, тож під його фото намальований шматок піци. Після натискання на нього на екрані з'являється купа іншої їжі, яку загрібають руки Джої, а на тлі звучить його легендарна фраза англійською мовою.

пасхалки друзі_7

Найчастіша асоціація із Фібі Буфе - це гітара та її легендарна пісня про "драного кота". Саме тому після натискання на значок внизу екрану ходить кіт і лунає композиція Фібі. 

пасхалки друзі_6

Для Чендлера Бінґа автори пасхалок намалювали крісло. З нього вистрибують курча та качка.

пасхалки друзі_2

Нагадаємо, на честь 25-річчя культового серіалу "Друзі" для усіх охочих у Нью-Йорку відкрили музей, присвячений цьому ситкому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції