Другий медовий місяць замість дитини

Власті одного з штатів Індії вирішили оплачувати другий медовий місяць молодим парам

Власті одного з районів індійського штату Махараштра вирішили оплачувати другий медовий місяць молодим парам, які погодяться відкласти народження дитини на два роки або більше.

Ця програма, покликана приборкати зростання населення, почне діяти в районі Сатара з 15 серпня - Дня незалежності Індії.

Вона розрахована переважно на молоді пари, особливо на тих, хто одружився до 18 років - віку, з якого одруження вирішується офіційно.

За словами представника місцевого управління охорони здоров'я, молоді пари, які погодяться відкласти народження первістка на два роки, отримають приблизно по 5 тисяч рупій (125 доларів) в рахунок оплати другого медового місяця.

Якщо ж пара погодиться почекати три роки, то сума збільшиться до 7500 рупій (190 доларів).

Власті завіряють, що ці гроші вистачить на те, щоб пара змогла насолодитися протягом двох-трьох днів в їх улюбленому місці.

Непросте завдання

У країні, населення якої досягло мільярда і продовжує рости, цей незвичайний підхід може стати одним із способів вирішення проблеми перенаселення.

Проте завдання ця не з простих. У Індії надають особливе значення продовженню роду, і особливо заохочують народження хлопчиків.

Проте, за словами представників властей, ця схема вже викликала великий інтерес серед молодих пар в районі Сатара.

Населення району складає 3 мільйони чоловік. Щороку тут справляють весілля близько 25 тисяч пар, більше 87% яких народжують первістка вже в перший рік сумісного життя.

Саме цю картину і хочуть змінити власті.

Але грошова винагорода не єдина, чим власті привертають увагу молодожонів.

Пари, що вирішили взяти участь в програмі, дістануть доступ до сімейних консультацій, безкоштовним протизаплідним засобам і, коли прийде час, радам з догляду за дитиною.

Власті сподіваються, що якщо 20% молодих пар візьмуть участь в програмі, то їм вдасться щороку відкладати народження більше 4 тисяч дітей.

Зараз в Індії живе 1,1 млрд. чоловік. Поки це друга по кількості населення країна в світі. Але щороку її населення збільшується на 1,7%, і вже до 2025 року Індія може випередити Китай.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: