Дружина британського прем'єра пройде на чолі гей-параду

Pride London є центральною подією в двотижневої низки заходів, присвячених захисту прав сексуальних меншин.

На противагу Китаю, де з 7 по 13 червня у Шанхаї проходив перший гей-фестиваль Shanghai Pride 2009, у Британії гей-парад – це вже традиція. Щорічний захід в підтримку прав сексуальних меншин відбудеться в суботу у Лондоні.

Очікується, що у параді, який пройде центральними вулицями британської столиці, візьмуть участь близько 100 тисяч чоловік. Глядачами "параду гордості", який офіційно зветься Pride London, стануть близько 800 тисяч лондонців і гостей міста.

Після закінчення параду на Трафальгарській площі і в лондонському районі Сохо пройдуть виступи музикантів, артистів і представників громадських організацій.

Вперше в історії у параді геїв візьме участь дружина чинного прем'єр-міністра Великобританії. Вранці в суботу британський прем'єр Гордон Браун і його дружина Сара зустрінуть у своїй резиденції на Даунінг-стріт організаторів параду, представників організацій по захисту прав сексуальних меншин та журналістів видань, які спеціалізуються на даній тематиці.

"Прем'єр-міністр висловить свою підтримку на прийомі вранці в день параду. З міркувань безпеки, прем'єр-міністр не зможе сам взяти участь у ході, але Сара висловила бажання продемонструвати свою солідарність з гей-спільнотою, взявши участь у параді", - заявив журналістам представник канцелярії британського прем'єра.

Pride London є центральною подією в двотижневої низки заходів, присвячених захисту прав сексуальних меншин. Зокрема, в Національній портретній галереї відкривається фотовиставка "Гей-символи" (Gay Icons) з портретами відомих людей - від російського композитора Петра Чайковського до Уельської принцеси Діани.

У Лондоні також пройшла конференція про роль LGBT-спільноти в політичному житті країни, у якій взяли участь міністри і політики, які відкрито заявляють про свою нетрадиційну орієнтацію - міністр культури, ЗМІ та спорту Бен Бредшоу, заступник міністра закордонних справ Кріс Брайант, "тіньовий міністр" навколишнього середовища Нік Херберт та інші.

Читайте також:

В Індії геям дозволили займатися сексом

Перший гей-парад в Китаї пройшов без параду та без китайців

Американець-транссексуал народив другу дитину

Пінгвини-геї висиділи яйце та виховують пташеня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: