Дружина журналіста Сущенка побачилась із ним у Лефортово

Українець утримується під вартою строком до 30 квітня. 

Анжела Сущенко, дружина українського журналіста Романа Сущенка, якого наразі незаконно утримують у московській в'язниці, побачилась із чоловіком.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Була в Лефортово на побаченні з Романом. Говорили через скло по телефонній трубці. Показала йому нові сімейні фото і малюнки сина. Віддала їх адміністрації. Малюнки Макса вона брати відмовилися, а фотографії прийняли. Є надія, що незабаром вони опиняться у чоловіка. Головне - Роман просив передавати привіт всім, хто про нього хвилюється ", - сказала вона.

Своєю чергою адвокат Сущенка Мак Фегін опублікував фото дозволу на побачення свого підзахисного із дружиною, датованого 17 березня.

Нагадаємо, 3 жовтня, з'явилася інформація про арешт Романа Сущенка Лефортовським судом на 2 місяці. Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ, витік яких за кордон міг завдати шкоди обороноздатності держави". Проти українця порушили кримінальну справу за статтею про шпигунство.

Наразі український журналіст утримується під вартою строком до 30 квітня

ВідеоЖурналіст Роман Сущенко написав лист до Генсека Ради Європи

Залиште свій коментар