ДТП із "Титаніком": уряд США приховує зіткнення субмарини з уламками лайнера - The Telegraph

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ДТП із "Титаніком": уряд США приховує зіткнення субмарини з уламками лайнера - The Telegraph

nationalgeographic.com

Зіткнення сталося у липні минулого року через сильні океанські течії.

Уряд США приховує інформацію про зіткнення підводного човна із уламками лайнера "Титанік". Про це повідомляє The Telegraph із посиланням на власні джерела.

"Керівник експедиції визнав, що найсучасніший підводний човен Triton зіткнувся з уламками лайнера у липні, коли "інтенсивні та дуже непередбачувані течії" призвели до втрати контролю над субмариною. Це перше відоме зіткнення із "Титаніком" з часів першої експедиції до його уламків 1985-го року", - пише видання.

За даними журналістів, високотехнологічна субмарина належить британській компанії EYOS Expeditions та вартує 35 млн доларів. Вона здатна занурюватися на глибину нижчу 7000 метрів. 

Як ключ і жадібність втопили "Титанік"

Один маленький ключ, а, точніше, його відсутність, призвела до загибелі величезного "Титаніка", а разом з ним - і щонайменше 1500 осіб. Те, що ви могли не знати про цю катастрофу, розповідає Юрій Гудименко у новому випуску проекту "Випадковості, що змінили світ"

Опубліковано ТСН Блоги Понеділок, 26 лютого 2018 р.

Першою за останні 15 років експедицією нібито курували науковці з Ньюкаслського університету. Керівник занурення Роб Маккаллум підтвердив інформацію про зіткнення, але запевнив, що наслідки пригоди були незначними.

"Ми випадково стикнулися із "Титаніком", коли пливли поруч із пробоїною у правому борту, - сказав Маккаллум. - Підводний човен покритий білим скловолокном. Під водою він майже невагомий".

Кораблетроща пасажирського лайнера "Титанік", під час якої загинули більше ніж 1 500 з понад 2 200 пасажирів і членів екіпажу, стала однією з наймасштабніших морських катастроф мирного часу в історії людства. З кожним роком з'являється все більше легенд, доказів та припущень навколо цього судна. Чому непотоплюваний лайнер все ж затонув – дивіться у сюжеті.

Чому Титанік затонув – історія корабля-легенди

Чому Титанік затонув – історія корабля-легенди

 

 

 

Наступна публікація