Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двічі переміг смерть: юний американець здолав рак і пережив обезголовлення

Через рік інтенсивної реабілітації юнак зможе повернутися до нормального життя.

Американські лікарі розповіли унікальну історію хлопця, який у 16 років здолав рак, а в 22 потрапив у страшну аварію, внаслідок котрої череп відірвало від тіла. Медики кажуть, що 70% пацієнтів із такими травмами помирають миттєво, але цей хлопець не просто вижив, а й повертається до нормального життя, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Це був вечір п’ятниці, як і зазвичай я був із друзями. Ми не знали, що дороги слизькі, раптово влетіли в рівчак, моя голова пробила вікно", - пригадує Брок Мейстер. Із машини його забрали медики, зробили рентген і терміново відправили до нейрохірурга. Той не повірив власним очам: у хлопця було внутрішнє обезголовлення, адже череп повністю відірвало од хребта. Розірвані були всі зв’язки, голова трималася тільки на шкірі. Щастям Брока було те, що медики зі швидкої зуміли зафіксувати його так, аби він не рухався. Якби голову змістили на міліметри – врятувати хлопця було б неможливо.

Попри великі ризики, юнака вирішили терміново оперувати, адже лікар мав вставити в шию пластини та гвинти. Хірургічне втручання було надзвичайно складним і тривало п’ять годин. Медики не приховують свого здивування результатом – пацієнт не просто живий, а вже ходить і готується повернутися до повноцінного життя. "Мені пощастило не тільки вижити, а й лишитися в нормальному стані. Я можу рухатися. Якби ви не знали мене, чи б здогадалися, що зі мною було?", - питає Брок.

Кореспондент ТСН Олександра Мишкіна

ВідеоАмериканські лікарі врятували хлопця, якому під час ДТП відірвало голову

Американські лікарі розказали унікальну історію хлопця, який народився у сорочці. У 16 років він здолав рак, у 22 - потрапив у страшну аварію. Моторошний висновок лікарів – внутрішнє обезголовлення. Череп юнака відірвало від тіла. 70% таких пацієнтів - за словами медиків - помирають миттєво, ще 15 - у лікарні. Але хлопець вижив і повертається до нормального життя. 

Американські лікарі врятували хлопця, якому під час ДТП відірвало голову

Залиште свій коментар

Вибір редакції