Джекі Чан за безпечний секс

Відомий гонконгський актор Джекі Чан стане однією з головних дійових осіб у соціальній рекламі про безпечний секс.

Подивитись, як зірки та дружина високопосадовця пропагують безпечний секс, можна на відео.

Разом із Джекі Чаном у телевізійних роликах також зніматиметься відома фолк-співачка Пен Ліюань, дружина високопоставленого китайського політика Сі Цзіньпіна.

За сценарієм, Джекі Чан і Пен Ліюань зустрічатимуться з молодими людьми або спостерігатимуть за ними в різних ситуаціях, вимовляючи головний слоган кампанії: "Жити - це дуже добре, будь ласка, оберігайтесь".

Кампанія націлена на те, щоб переконати молодих китайців у необхідності використовування презервативів для запобігання розповсюдженню СНІДу. Авторами рекламних роликів стали Рубі Ян і Томас Леннон, що одержали в 2007 році премію Оскар за документальний фільм про СНІД у Китаї.

Соціальна реклама на тему безпечного сексу демонструватиметься в автобусах, потягах, літаках, а також в Інтернеті, в розважальних центрах і на деяких державних телеканалах. Наголошується, що хоча реклама, за західними мірками, є зовсім не відвертою, для Китаю це великий крок вперед на користь відвертості раніше табуйованих тем.

У Китаї офіційно налічується близько 700 000 носіїв вірусу імунодефіциту, що викликає СНІД. За 2007 рік їх кількість зросла на 50 000 у порівнянні з 70 000 в 2005 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: