Джоан Роулінг більше не писатиме

Британська письменниця Джоан Роулінг більше не збирається занурюватися в світ Гарі Поттера. Фінальна книга поттеріани надійшла в продаж 21 липня.

Джоан Роулінг більше не писатиме
Джоан Роулінг з чоловіком. (Фото:focus.de)
Британська письменниця Джоан Роулінг, яка днями видала сьому книгу про хлопчика-чарівника і його боротьбу з темними силами, більше не збирається занурюватися в світ Гарі Поттера.

За словами Роулінг, вона до останнього моменту не вірила в те, що завершить епопею, ідея написання якої вперше прийшла їй в голову 17 років тому. "Я переживаю глибоке почуття задоволення", - заявила письменниця. - Мені сумно, але відразу після закінчення останнього роману було ще важче. Протягом тижня я відчувала себе спустошеною".

Зазначимо, що довгоочікувана фінальна книга поттеріани "Гарі Поттер і фатальні мощі" вийшла в світ 21 липня і з того часу навколо неї не стихає ажіотаж. Тільки за першу добу, і лише в США і Великобританії було продано 11 млн. екземплярів. 

Контрастом до сьогодення виглядають спогади Роулінг про те, як все починалося: більше десяти років назад розведена мати зазнавала фінансові труднощі, що і підштовхнуло її до написання книг.

Тепер її стан оцінюється в 1,12 млрд. "Коли я починала, мої справи йшли погано. Тоді життя кидало мене вгору-вниз, і Гарі пережив зі мною багато-чого. Я думаю, що випробувала найсильніше відчуття від того, що у мене більше не буде цього світу, в який я могла б піти знову", - призналася Роулінг. 

Джоан Роулінг більше не писатиме
Реклама в Пекіні останньої книги Джоан Роулінг. (Фото:focus.de)
Вже після того, як вперше ідея написати книгу про чарівництво, дитинство і дружбу прийшла Роулінг в голову, у неї померла мати. Потім Роулінг опинилася в Португалії, де вийшла заміж за Жоржі Арантеса. Проте шлюб виявився неміцним, не зважаючи на народження дочки Джесіки. Після розлучення Джоан Роулінг повернулася до Едінбургу до сестри, де і написала свою першу книгу „Гарі Поттер і філософський камінь”, сидячи вечорами в будинку або в кафе, доки маленька Джесіка спала в своїй колясці. У грудні 2001 року письменниця, яка вже стала відомою, вийшла заміж за лікаря-анестезіолога Нейла Мюррея і народила ще двох дітей.

Тим часом, в травні цього року повідомлялося, що Джоан Роулінг напише ще одну книгу, присвячену героям поттеріани. Це буде енциклопедія чарівного світу Гарі Поттера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: