E-mail Пентагону зламано

Зламана електронна пошта Пентагону, яка обслуговувала апарат глави Пентагону Роберта Гейтса, але сам він говорить, що нею не користувався.

Одна з систем електронної пошти Пентагону виявилася зламаною. Система не була секретною, але більше 1500 співробітників на час пригоди відключені від своїх поштових скриньок, повідомили в міністерстві оборони США.

Як сказав міністр оборони Роберт Гейтс, зламана пошта обслуговувала його апарат. Прес-служба військового відомства заявила, що по цій системі проходили "рутинні імейли" на теми адміністративного характеру.

За словами Гейтса, пошта була відключена у четвер. Він висловив надію, що незабаром її можна буде запустити знову.

„Зрозуміло, у нас є резервні системи, і жодного негативного впливу на поточну діяльність [міністерства] не очікується. Будуть окремі адміністративні зриви і особисті незручності," - сказав він.

У військовому відомстві не повідомили, в чому саме виявився несанкціонований доступ до імейлів і, зокрема, чи зміг зломщик прочитати якісь із них.

Американські військові, за їх словами, щодня відбивають сотні атак хакерів на комп'ютерні системи Пентагону. Вони виходять від "хакерів заради розваги, самозваних народних месників, різноманітних націоналістичних та ідеологічних угрупувань, транснаціональних організацій і державних структур," – сказали в прес-службі міністерства.

На питання, чи постраждала його власна поштова скринька, Гейтс відповів: "Я з імейлом не дружу. Я технічно не просунута людина".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: