Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти перевірили українське вершкове масло і шокували споживачів результатами дослідження

70% дослідженої продукції – фальсифікат.

За результатами експертизи українського вершкового масла 70% перевіреної продукції, зазначають експерти центру ТЕСТ.

Згідно з результатами, виробники економлять на молоці та підмішують у масло рослинні олії, але про це не зазначають на етикетці продукту.

Як твердять експерти, без лабораторних досліджень покупцеві відрізнити натуральне масло від підробки практично неможливо, адже ідентифікувати фальсифікат на смак, запах чи колір споживач не може.

ВідеоУкраїнцям продають фальсифіковане вершкове масло

Шокуючі результати перевірки вершкового масла: 70% відсотків продукції виявилися фальсифікатом. Про це заявили експерти центру ТЕСТ. Недобросовісні виробники замість молока підмішують рослинні олії. І на етикетці цього не вказують. Без лабораторних досліджень покупцеві відрізнити натуральне масло від підробки практично неможливо. Деталі дивіться в сюжеті Сніданку. 

Українцям продають фальсифіковане вершкове масло

Щоб провести експертизу спеціалісти купили десяток вершкових масел. Для об’єктивності продукцію обирали навмання. Отримані результати лабораторного тесту справді шокували. Після прирівняння реальних результатів дослідження та даних на етикетці продукції експерти зазначили, що насправді не йдеться про жодні вершки. Перевірка показала, що 21 із 30 виробників обманюють споживача. Навіть ті, що на етикетці вказують ГОСТи та ДСТУ. Справжнє масло - те, яке роблять повністю із коров’ячого молока. Але як вже зазначалось, відсотки місткості самостійно визначити неможливо.

Утім, існують способи, які допомагають зменшити шанси натрапити на фальсифікат. Не купувати на стихійних ринках, не брати дешевий продукт та не звертати увагу на консистенцію. Справжнє вершкове масло з холодильника завжди буде твердим, на відміну від спреду, де є рослинні жири.

ВідеоНа що звертати увагу при виборі вершкового масла і скільки його можна вживати

МОЗ рекомендує їсти вершкове масло! Таку пораду на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднила виконувач обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Масло містить чимало вітамінів, але це стосується, звісно, лише справжнього масла! При цьому чимало українців не звертають увагу на склад продукту. Як потрібно вибирати масло і скільки його можна вживати - дивіться в сюжеті. 

На що звертати увагу при виборі вершкового масла і скільки його можна вживати

Нагадаємо, експерти центру ТЕСТ провели дослідження, результати якого показали, що 70% перевіреної продукції — фальсифікат. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції