Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експертка "Одруження наосліп": чи є майбутнє у нових стосунків, якщо не забуті минулі

У новому випуску романтичного реаліті-шоу "Одруження наосліп", який вийде сьогодні о 22:45 на телеканалі "1+1", покажуть 32-річного Павла, який став мільйонером, але побудувати сім'ю не зміг.

Чоловік прийшов на проект, щоб знайти ефектну, добру і освічену дівчину. Проаналізувавши запити героя, практикуючий психолог Ірина Кириченко і лайф-коуч Даніель Салем вирішили, що найкраще йому підійде 28-річна Катерина. Дівчина - кандидат юридичних наук, володіє яскравою зовнішністю, але зіткнулася з проблемою, що хлопці не бачать за її красою особистість.

одруження наосліп

На проекті молодята зіткнуться з тим, що почнуть будувати нові стосунки, коли живі спогади про минулі. Ірина Кириченко, психолог проекту, розповіла на прикладі сьогоднішньої пари, чи є майбутнє у стосунків, якщо партнери не забули колишніх коханих.

Ірина зазначає, що з цього приводу серед психологів є різні думки. Дехто каже що потрібно дати собі час після минулих стосунків, провести роботу над помилками, опрацювати страх самотності. Але є й інші ствердження. Американські психологи досліджували подружні пари, в яких партнери знаходили нові стосунки під час шлюборозлучного процесу. Вони помітили, що в цьому випадку у жінки або чоловіка підвищується самооцінка, а розлучення проходить легше.

одруження наосліп

Часто після розриву ще живі спогади про минуле, людина може відчувати сором, смуток, злість, які переносяться на нового партнера. Чоловіки і жінки можуть вступати в замінюючі відносини. Зазвичай вони наступають під час гострих переживань після розриву. Людина намагається реалізовувати свої бажання і незадоволені потреби за допомогою іншого. На нього перекладається завдання реалізувати нездійснені бажання з минулого.

"Зрозуміти, що ви в замінюючих відносинах - просто. Ви часто згадуєте колишнього або колишню, прокручуєте в голові діалоги, говорите про нього/неї з друзями. Новий партнер для вас має цінність лише в якості розради, можливості розбавити свої думки, для сексуальної частини. Він мало цікавить вас як особистість, ви в стосунках, щоб не бути однією або одному", - коментує Ірина.

Психолог зазначає, що в цьому питанні все дуже індивідуально. Наприклад, якщо ви починаєте нові відносини, все ще спілкуючись з попереднім партнером, з яким вас вже нічого не тримає, то шанси побудувати нову сім'ю є. Але якщо нові стосунки лише для того, щоб помститися колишньому, викликати ревнощі, то ви просто використовуєте людину. Швидше за все, такі стосунки не приведуть до щастя.

Чи зможуть герої відпустити минуле, глядачі дізнаються вже сьогодні. Ще більше порад від психолога Ірини Кириченко і лайф-коуча Даніеля Салема дивіться щовівторка о 22:45 на телеканалі "1+1" в проекті "Одруження наосліп".

Залиште свій коментар

Вибір редакції