Екстрем-відпочинок: бурлакування

Екстремальний вид відпочинку пропонують туристам на Ярославині - кожен відчайдух на кілька годин може стати бурлакою.

Екстремальний вид відпочинку пропонують туристам на Ярославині, у російському місті Углич. Кожен відчайдух, може протягом кількох годин, відчути усі переваги й недоліки справжнього бурлакування.

Як і два сторіччя тому на берегах річки Волги знову можна побачити бурлаків. Щоправда, на відміну від своїх попередників, сучасні не заробляють собі на життя, тягаючи баржу, а навпаки отримують задоволення від екстремального відпочинку.

Льняні косоворотки, портки й личаки, аби зберегти історичну достовірність організатори екстрем-відпочинку намагаються максимально відтворити події кількасотрічної давнини, враховуючи усі деталі, як у зовнішньому вигляді, так й у перебігу дійства.

Перед тим, як надягти на себе тягло, ”новостворені” бурлаки спершу узгоджують з купцем скільки той платитиме й створюють артіль. Потім розподіляють обов’язки, кому попереду стояти, а кому на своїх плечах вантаж тягнути. Й навіть не розраховуйте на полегшення, попереджають організатори.

За словами організаторів, ідея повернути бурлаків на Волгу виникла не випадково. Бо традиційним відпочинком вже нікого не здивуєш. Російські ж агенства пропонують, наприклад, такі тури, як „Армія” або „В’язниця”, де люди готові платити гроші, аби тиждень походити в кирзаках чи в арештантській робі. Тут, на березі Волги, все ж таки й повітря чистіше, й ближче до національної культури.

Охочі накинути на себе бурлацьке ярмо, приїжджають сюди, доки річку не скує лід. Найчастіше навідуються із сусідньої Москви. Напевно, аби тут, на природі, скинути тягар міста. Чимало й іноземців. Щоправда, їм невтямки, чому 2 сторіччя тому на Волзі вдавалися до людської праці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: