Екстремал зняв на відео, як він рятувався від снігової лавини в Альпах

Екстремал зняв на відео, як він рятувався від снігової лавини в Альпах

Снігова лавина ледь не наздогнала Матьє Жиро. Кадр з відео

27-річний бейсджампер виклав в Інтернет відео стрибка у французьких Альпах, коли слідом за ним сходить лавина.

27-річний екстремал Матьє Жиро, який займається бейсджампінгом, виклав в Інтернет відео, зняте під час стрибка з парашутом у французьких Альпах. Буквально по слідах за парашутистом зійшла масштабна снігова лавина.

Відеоролик миттєво став хітом на YouTube, за короткий термін набравши більше 900 тисяч переглядів.

До стрибка Жиро, окрім спеціального костюма, надів шолом, обладнаний камерою, яка і мала фіксувати дії джампера. Крім того, стрибок на HD-камеру знімав ще один любитель гострих відчуттів, друг Матьє Стефан Лод.

На записі видно, як Жиро стоїть на вершині гори на лижах, пробує палицею сніг, після чого починає розгін. Набравши достатню швидкість, він стрибає з обриву і починає пікірувати вниз на парашуті. І все б нічого, але він викликав схід лавини з гори: за стрибуном котяться гігантські маси снігу.

Утім, Жиро благополучно приземлився. Опинившись нарешті на твердій поверхні, екстремал потрапив у міцні обійми свого соратника. Щасливі приятелі кричать на весь голос: "О, Боже, чувак, ми зробили це!".

Матьє Жиро - професійний лижник і парашутист. Він нерідко потрапляє в об'єктиви телекамер, стаючи героєм новин і репортажів. Свої трюки Жиро викладає на спеціальному каналі YouTube.

Бейсджампінг (BASE jumping) - екстремальний вид спорту, в якому для стрибків використовується спеціальний парашут. Абревіатура BASE утворена від слів building (будівля), аntenna (антена), span (перекриття, міст), earth (земля). Бейсджампінг є дуже небезпечним видом спорту і вважається в усіх країнах світу одним із найбільш екстремальних розваг. З 1981 по 2010 роки зафіксовано 159 випадків смерті бейсджамперів.

Читайте також:

Німецький журналіст об'їхав навколо світу за тисячу євро

Британці анонсували екстремальний спорткар для звичайних доріг

В Альпах трагічно загинув відомий альпініст, що підкорив усі світові вершини

Нащадок Ротшильдів перетнув океан на судні з пластикових пляшок

Повʼязані теми:

Наступна публікація