Екзотичні картини горил

Нові екзотичні лоти – художні роботи двох горил, що живуть у зоопарку Бостона, з'явилися на мережному аукціоні Ebay.

Нові екзотичні лоти – художні роботи двох горил, що живуть у зоопарку Бостона, з'явилися на мережному аукціоні Ebay, повідомляє у вівторок газета Boston Phoenіx.

Стартова ціна картин, створених горилами - дитинчам Джо й дорослим самцем Окі, становить 1,5 тисячі доларів.

Тварини малюють пальцями. Результати їхньої творчості - полотна, щедро покриті різнобарвними хаотично розташованими мазками.

За словами співробітниці зоопарку Бренді Мурс, розвивати в горилах задатки художників вона почала три роки тому. Основну "роботу" робить Окі, Джо йому лише допомагає.

Сеанс малювання відбувається так: доглядачка вибирає колір, бризкає фарбою на папір і передає її в клітку. Окі розмазує фарбу й іноді залишає відбитки своїх пальців.

"Можливо, у хвилини творчості Окі думає "Це чудово". Іноді я просто поміщаю фарбу в клітку й надаю підопічним повну свободу дій - це більш природно. Окі в таких випадках просто розносить фарбу по всій клітці, малює на стінках. Він любить бешкетувати", - говорить Мурс.

"Гонорар" кошлатим художникам виплачують фруктами.

Улітку в зоопарку пройшла виставка робіт горил за назвою "Окі й маленький Джо: ретроспектива". На благодійному аукціоні одна з картин Окі була продана за 10 тисяч доларів.

Результати нинішнього аукціону стануть відомі в суботу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: