Екзотичний сад у звичайному городі

Екзотичний сад у власному городі виростив мешканець Феодосії.

Екзотика у власному городі. Субтропічний сад біля свого будинку виростив мешканець Феодосії Юрій Богдановський. 

На 18-ти сотках косогору тут розташовані 150 екзотичних дерев. Тепер родина частіше ласує заморськими фруктами, аніж звичними яблуками. 

Інженер за фахом, садівник за покликом. 17 років тому Юрій Богдановський різко змінив своє життя. Радянський Союз розвалювався, роботи майже не було. Був пустир біля будинку, на якому не росла навіть трава. 

Вирощувати картоплю або моркву було нецікаво. Захотілось екзотики, яку бачив у Нікітському саду. 

Екзотичні фрукти родина Богдановського їсть цілий рік. Може, тому майже не хворіє. Субтропічні культури невибагливі, каже господар. Витримують і спеку, і холод. На зиму треба вкрити, влітку полити – от і весь догляд. 

Тепер Юрій Богдановський уже не просто садівник-аматор. Він навіть вивів власні сорту хурми. Дав їм назви гір – Говерла, Роджерс, Роман-Кош.
 
Одне з дерев три роки тому виросло саме. Його родина назвала деревом Ющенка – воно з'явилося разом із новим президентом, і тепер, наче головує над садом. 

Новачок екзотичного саду Пау-пау, банан Небраски – до кримської землі наразі лише звикає. Але господар сподівається вже наступного року пригостити родину його плодами.

ВідеоЕкзотика у городі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: