"Еротичний" кліп студентів Поплавського "Привіт, Америка" став хітом українського інтернету (відео)

У соцмережах вбачають у відео потенціал надовго стати новим мережевим мемом.

На YouTube з'явилося відео, що швидко здобуло популярність в україномовному сегменті інтернету. Ролик є кліпом на авторську пісню "Привіт, Америка".

Протягом вихідних і понеділка сюжет переглянули більше 30 тис. користувачів мережі.

Як зазначається в титрах, ролик є роботою студента ІІІ курсу Київського національного університету культури і мистецтв Назарія Павлеси.

Також у презентаційній частині відео зустрічаються повідомлення про Інститут кіно і телебачення згаданого вишу та кафедру режисури. Наводяться прізвища керівників проекту та знімальної групи.

Читайте також: Кулиняк дасть Поплавському 5 мільйонів на "майбутніх зірок"

Пісня "Привіт, Америка", як зазначається на початку відео, є творінням того ж таки студента університету. "Слова і музика Назарія Павлеси", - зазначено у ролику.

А от виконавиця головної ролі кліпу представлена лаконічно – Катрін. Власне, її акторська робота, вкупі з відеорядом і самою піснею, стали передумовою приголомшливої популярності відео.

Щоправда, коментарі щодо ролику користувачі залишають здебільшого іронічні та саркастичні. Особливо зацікавили інтернет-спільноту кадри виклично-відвертої поведінки головної героїні.

Найхарактерніші репліки в коментарях: "треш", "і смішно, і страшно", "цей трек буде розривати колгоспні танцполи та генделики влітку 2013", "цікаво, вона зробить гангам-стайл?" та "чекаємо на дипломну роботу автора!".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: