Естонські хлопці справді гарячі

Стереотип про повільність естонців є геть безпідставним, свідчать результати опитування, проведеного серед естонських водіїв.


Естонські водії полюбляють їздити швидко. Згідно з даними дослідження, проведеного соціологічною фірмою TNS Emor, 86% опитаних водіїв перевищують дозволену на шляхах Естонії швидкість. 

За даними опитування, 50% водіїв повідомили, що люблять поїсти за кермом, 80% під час руху розмовляють по мобільному телефону, 46% сідають за кермо, незважаючи на втому, а 14% їздять у стані алкогольного сп'яніння. 

На думку учасників опитування, найбільшу небезпеку на шляхах являють автоаматори, що тільки починають водійське життя, - 47%, водії моторолерів - 34% і мотоциклісти - 32%. 

Водії підтримали пропозицію підсилити контроль поліції за порядком на дорогах, але виступили проти зниження загальної швидкості руху (в Естонії швидкість руху в населених пунктах складає 50 кілометрів на годину, за межами міста - 110 кілометрів). 

У проведеному TNS Emor опитуванні взяло участь 500 людей. 

Цікавими виявилися визнання одного з тартуськіх підприємців, який називає себе "непоправним автохуліганом". Він повідомив, що постійно їздить естонськими дорогами зі швидкістю більше 200 кілометрів на годину, часом досягаючи швидкості 320 кілометрів. Його рекордний час поїздки від Талліна до Тарту (186 кілометрів) склав 44 хвилини. 

За статистикою Департаменту шосейних шляхів Естонії, за перші п'ять місяців нинішнього року на дорогах країни загинуло 73 людей, за той же період минулого року в ДТП загинули 53 людей. Травми одержало 1284 людей, рік тому за цей самий час - 1061 людина. Загалом за п'ять місяців в Естонії відбулося 970 ДТП, за такий самий період минулого року - 787.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: